Ödeme Seçenekleri


      Herşeyin bir kolayı var! OtoMalzemeAL.CoM'da beğendiğiniz ürünleri satın alabilmeniz için geniş ödeme seçenekleri mevcuttur. Ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçerek istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Nedir bu ödeme seçenekleri?

- Kredi Kartı ile Ödeme

- Havale / EFT ile Ödeme

- Kapıda Ödeme (Henüz Aktif Değildir.)


Kredi Kartı ile Ödeme

       Kredi kartınızı 0 risk ile %100 güvenli olarak kullanabilirsiniz! 

       Tüm siparişlerinizin ödemesini dilerseniz kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını %100 güvenle kullanabilirsiniz


Havale/EFT ile Ödeme

       Ödemenizi ister ATM'lerden isterseniz bankanızın internet şubesinden yapabilirsiniz!

       Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT ile yapabilirsiniz. Bankanızın ister ATM'sinden isterseniz internet bankacılığı şubesinden aşağıdaki bilgiler doğrultusunda ödemenizi yapabilirsiniz. 
 
GARANTİ BANKASI DEMİRTAŞ ORG.SAN. Şb.        
TL Hesabı
Şube No              606
Hesap No            6613154
IBAN                    TR45 0006 2000 6060 0006 6131 54


Kapıda Ödeme   (Henüz Aktif Değildir.)

     Siparişinizi evinizden başlatın, evinizde tamamlayın!

       OtoMalzemeAL.CoM'da alışverişinizi evinizden yapıp evinizde sonlandırabilirsiniz. Dilediğiniz ürünlerimizi seçerek alışverişinizin ödemesini siparişini verdiğiniz ürünler geldiğinde evinizin kapısında ödeyebilirsiniz.  Bunun için alışveriş aşamasında ödeme türlerinden, kapıda ödemeyi seçip bu yöntemi kullanabilirsiniz. İlgili yöntemin ücret tutarı toplam ödemeniz gereken tutara ekli olarak faturanıza yansıtılır.