Teslimat Bilgileri


Sipariş Takibi

OtoMalzemeAL.com’dan vermiş olduğunuz siparişinizin durumunu istediğiniz zaman Benim Sayfam / Siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

Teslim Alma

Satın almış olduğunuz ürün; 3-15 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir. Teslimat veya ürün tedariği ile ilgili olası sorunlar halinde tarafınıza bilgilendirme maili gönderilecek yahut telefon ile ulaşılacaktır. Siparişinizin sorunsuz tamamlanması ve herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için paketinizi teslim alırken, kargo yetkilisinin yanında ürünü açıp kontrol etmenizi ve taşıma esnasında herhangi bir hasara uğrayıp uğramadığını teyit etmenizi öneriyoruz. Eğer ürün kargoda zarar görmüş veya paketi açılmış ise kargo paketini kargo yetkilisine iade edebilirsiniz. Teslim alınmayan kargolar için OtoMalzemeAL.com Müşteri Hizmetleri'ne info@otomalzemeal.com mail adresinden ulaşabilir, müşteri hizmetlerimizi durum ile ilgili bilgilendirebilirsiniz.

Gönderim Alanı

OtoMalzemeAL.com Sürat Kargo, Yurt İçi Kargo,MNG Kargo ile tüm Türkiye’ye gönderim yapmaktadır.

Kargo

OtoMalzemeAL.com'dan yapılan 300 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Paketleme

OtoMalzemeAL.com’dan sipariş edilen bütün ürünler, ürün hassasiyetine uygun olarak özenle paketlenmiş bir biçimde teslim edilmektedir.